• Vydělávat na Internetu je nyní snadnější, než jste si kdy mysleli. Zapojte se do provizního (affiliate) programu a vydělá vám.Doporučujte na svých stránkách, blogu, Facebooku nebo mailem výrobky a služby našich partnerů a získejte až doživotní provize z jejich objednávek.

  vydělávejte
 • Affiliate program eshopu ČeskéPloty.cz

  Provozujete stránky s tématikou bydlení, staveb, zahrady, hobby? Pak je pro vás kampaň největšího českého eshopu s ploty a plotovým příslušenstvím jako dělaná. Získejte 4% z každé vámi získané objednávky. Průměrné nákupy se v tomto sortimentu pohybují v desítkách tisíc korun. Zaregistrujte se v affiliate síti VyděláVám.cz, umístěte na své stránky reklamní prvky nebo reklamní odkazy na eshop ČeskéPloty.cz a vydělávejte...

  vydělávejte
 • Affiliate program eshopu ČistáMedicína.cz

  Eshop ČistáMedicína.cz nabízí na svých stránkách prověřené přírodní potravinové doplňky a vitamíny české výroby, lněná a konopná semínka a unikátní lis na výrobu domácího oleje. Díky vhodnému zacílení se konverze eshopu se dlouhodobě pohybuje mezi 2 - 4%. Průměrná objednávka kolem 1000 Kč. Mezi benefity a výhody je 100% skladová dostupnost zboží s okamžitou expedicí, statut Oveřeného eshopu na Heuréce s velmi dobrými hodnoceními a především dopravné po celé ČR zdarma. Partneři mohou v kampani získat 15% z ceny výrobku + 5% z objednávek podpartnerů.

  vydělávejte
 • Affiliate program na eknihy

  Vydělávejte na prodeji eknih do čteček, chytrých mobilů a počítače. V nabídce máme aktuálně bestseller Michala Kubíčka pro majitele webových stránek a eshopů "50 způsobů, jak na zpětný odkaz", motivační ebook "Myslete jinak", skvělého průvodce pro ženy jak se pohybovat a obchodovat na Mimibazaru a další. Za zajištění zákazníka vám náleží odměna ve výši 25% z ceny eknihy + 5% z objednávek podpartnera.

  vydělávejte
 • Affiliate program na rezervační systém

  Provozujete web se zaměřením na zdravý životní styl, cvičení, sport? Máte kontakty mezi majitely fitness center, heat center a podobně? Připravili jsme pro vás dvě možnosti, jak na tom vydělat - buď získejte 10% ze všech plateb fitcentra (po celou dobu jeho využívání), které si pronajme náš online rezervační systém FITT nebo získejte 90% z prvního měsíčního paušálu. Záleží jen na vás, peníze hned, nebo stále... Platnost cookies 90 dní!

  vydělávejte
 • Affiliate program pro katalog horských hotelů

  Portál NašeHory.cz poskytuje od roku 2001 služby ubytovacím zařízením v oblasti českých a slovenských hor. Ta se mohou na portálu prezentovat v cenách od 499 korun na rok až po několik tiscí korun. Kampaň prostřednictvím sítě VyděláVám.cz má za cíl zvýšit počet těchto ubytovacích zařízení. Partner získává z každé objednávky nového partnera 20% z jím utracené částky + 5% z cen objednávek podpartnerů. Většinou hotely, penziony a chaty objednávají on-line nižší varinaty, následně jsou však oslovováni obchodním oddělením a v cca 60% je finální objednávka navýšena. Odměna partnerům náleží i z takto následně navýšené objednávky.

  vydělávejte
 • Affiliate program pro sportovce a fanoušky

  Trops-Sport.cz nabízí ve svém eshopu širokou kolekci fotbalových, hokejových, cyklistických a dalších sportovních dresů. Trops-Sport.cz je specialista na potisk vlastních jmen a čísel. Ideální pro sportovce i fanoušky. Z každé objednávky poskytuje partnerům sítě VyděláVám.cz odměnu ve výši 10%.

  vydělávejte
DownloadRychlá registrace

Snadná obsluha

Není třeba žádné složité programy a instalace, snadná správa a přehledné rozhraní.

Vysoké provize

Provize dosahují u některých affiliate kampaní až 90% z platby.

Dlouhodobé vztahy

S partnerských eshopy a weby máme dobré vztahy založené na kvalitní spolupráci a důvěře.

Rychlá výplata

Své partnery vyplácíme do týdne od vyžádání si provize, minimální výplatní limit je 500,-


Jak to funguje?

Začít vydělávat je tak snadné, chybí vám už jen pár kroků:

 • zaregistrujte se u nás
 • vyberte si rekalmní kampaň
 • vyberte si odkazy nebo bannery
 • umístěte na svůj web, blog, facebook nebo pošlete přátelům mailem
 • inkasujte odměny za jejich nákupy

Kdo za tím stojí?

Provozovatelem a správcem affiliate kampaní v systému VyděláVám.cz je společnost PRONETmedia, s.r.o., která se v oblasti Internetu pohybuje již více než deset let.

Společnost disponuje jak kvalitním technologickým, tak a i personálním zázemím s bohatými zkušenostmi v oblasti výkonostního marketingu.

Zakladatel a majitel společnosti Michal Kubíček je autorem několika publikací o webovém marketingu, především z pohledu optimalizace pro vyhledávače (SEO). Je také autorem blogu Pasivní příjem, kde se mj. věnuje právě affiliate systémům a jejich využítím v budování pasivního příjmu.

Aktuální kampaně


Váš email / Login *
Heslo *
Heslo znovu *

Firma
IČ, DIČ
Jméno *
Příjmení *
Ulice *
Město *
PSČ *
Telefon *
Souhlas
Login
Heslo
Zůstat přihlášen